O NAS

O warsztatach tańca i naszych inspiracjach

O warsztatach

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.

Uczestnicy warsztatów i sympatycy tańca spotkają się ponownie w nowoczesnym Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce, zlokalizowanym w północnej części Poznania, w okolicy Parku Żurawiniec nad strumieniem Różanym.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano dodatkowo liczne zajęcia prozdrowotne i sportowe oraz kolejne wspólne wieczory taneczne i pokazy rożnych technik tańca.
Anna Rękoś - współautorka projektu i koordynatorka Dancing fairPlayce Poznań - odpowiedzialna za organizację warsztatów, wydarzeń towarzyszących oraz kontakt z pedagogami i uczestnikami.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, od dziesięciu lat instruktorka fitness specjalizująca się w zajęciach wzmacniających.
Managera klubu Fitness fairPlayce, trenerka personalna, Gym Instruktor.
Swoją wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu wykorzystuje przy organizacji licznych eventów, koncertów i wykładów z ciekawymi prelegentami.
W czasie wolnym gra w tenisa, biega przygotowując się do zawodów ulicznych i amatorskich turniejów tenisowych.

Miejsce warsztatów

Obiekt zajmuje powierzchnię 7000m2. Do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy pięć sal wraz z przestrzenią parkową do zajęć w plenerze. Warsztaty stwarzają możliwośc kreatywnego rozwoju oraz edukację poprzez taniec.

Profesjonalna kadra pedagogów i instruktorów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.

Dancing fairPlayce Poznań skierowany jest do wiernych uczestników corocznych poznańskich spotkań ze sztuką tańca, a także nowych kandydatów chcących spróbować swoich sił w organizowanych przez nas warsztatach tańca.

Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce

Dancing fairPlayce Poznań 2017 - 19-26.08.2017

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 17.08.2019 (sobota)
do 24.08.2019 (sobota)

Kontakt

Telefon:
502 657 893
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl