O NAS

O warsztatach tańca i naszych inspiracjach

O warsztatach

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.

Zapraszamy na II edycję DANCING fairPlayce Poznań (18-25 sierpnia 2018), która odbędzie się po raz drugi w wyjątkowym miejscu, w którym aktywność sportowa przeplata się z tańcem.

Uczestnicy warsztatów i sympatycy tańca spotkają się ponownie w nowoczesnym Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce, zlokalizowanym w północnej części Poznania, w okolicy Parku Żurawiniec nad strumieniem Różanym.

Dla uczestników wydarzenia przygotowano dodatkowo liczne zajęcia prozdrowotne i sportowe, wykłady piramidalne, tzw. „Spotkania z pasją” podczas których, goście rozmawiać będą z uczestnikami o tańcu i sporcie oraz kolejne wspólne wieczory taneczne i pokazy rożnych technik tańca.

Anna Wachowska-Kucharska – współautorka projektu i koordynatorka Dancing fairPlayce Poznań – organizacja i kontakt z mediami, Urzędem Miasta, pedagogami i uczestnikami warsztatów. Studiowała filologię polską i rosyjską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od zawsze związana z kulturą. Kuratorka projektu LOKALSI realizowanego przez galerię Miejską ARSENAŁ – integrującego lokalne społeczności Poznania. Kuratorka - Horyzonty Architektury Poznania. Pomysłodawczyni projektu, autorka tekstów i aranżacji wystawy – Historii przekreślić nie można. Wielokulturowy Sołacz. Koordynatorka Off Premiery Prezentacje, w Teatrze Ósmego Dnia. Prowadzi spotkania autorskie. Publikowała teksty o tematyce społecznej i kulturalnej w: Res Publica Nova oraz w: Miasto na żądanie, aktywizm, polityki miejskie, doświadczenia. Społeczniczka i aktywistka miejska. Współorganizatorka I Kongresu Ruchów Miejskich, m.in. pomysłodawczyni utworzenia Porozumienia Szkolno-Przedszkolnego przeciw pomysłowi likwidacji publicznych szkół i przedszkoli w Poznaniu w 2011 roku.

Anna Rękoś - współautorka projektu i koordynatorka Dancing fairPlayce Poznań - odpowiedzialna za organizację warsztatów, wydarzeń towarzyszących oraz kontakt z pedagogami i uczestnikami.
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, od dziesięciu lat instruktorka fitness specjalizująca się w zajęciach wzmacniających.
Managera klubu Fitness fairPlayce, trenerka personalna, Gym Instruktor.
Swoją wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu wykorzystuje przy organizacji licznych eventów, koncertów i wykładów z ciekawymi prelegentami.
W czasie wolnym gra w tenisa, biega przygotowując się do zawodów ulicznych i amatorskich turniejów tenisowych.

Miejsce warsztatów

Obiekt zajmuje powierzchnię 7000m2. Do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy pięć sal wraz z przestrzenią parkową do zajęć w plenerze. Warsztaty stwarzają możliwośc kreatywnego rozwoju oraz edukację poprzez taniec.

Profesjonalna kadra pedagogów i instruktorów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.

Dancing fairPlayce Poznań skierowany jest do wiernych uczestników corocznych poznańskich spotkań ze sztuką tańca, a także nowych kandydatów chcących spróbować swoich sił w organizowanych przez nas warsztatach tańca.

Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce

Dancing fairPlayce Poznań 2017 - 19-26.08.2017

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 18.08.2018 (sobota)
do 25.08.2018 (sobota)