O NAS

O warsztatach tańca i naszych inspiracjach

O warsztatach

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.

Po raz pierwszy zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym aktywność sportowa przeplata się z tańcem.

Wszystko to w przestrzeni nowoczesnego Parku rekreacyjno-sportowego fairPlayce zlokalizowanego w północnej częsci Poznania, w okolicy Parku Żurawiniec nad strumieniem Różanym.

Anna Wachowska-Kucharska – współautorka projektu i koordynatorka Dancing fairPlayce Poznań – organizacja i kontakt z mediami, Urzędem Miasta, pedagogami i uczestnikami warsztatów. Studiowała filologię polską i rosyjską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Od zawsze związana z kulturą. Kuratorka projektu LOKALSI realizowanego przez galerię Miejską ARSENAŁ – integrującego lokalne społeczności Poznania. Kuratorka - Horyzonty Architektury Poznania. Pomysłodawczyni projektu, autorka tekstów i aranżacji wystawy – Historii przekreślić nie można. Wielokulturowy Sołacz. Koordynatorka Off Premiery Prezentacje, w Teatrze Ósmego Dnia. Prowadzi spotkania autorskie. Publikowała teksty o tematyce społecznej i kulturalnej w: Res Publica Nova oraz w: Miasto na żądanie, aktywizm, polityki miejskie, doświadczenia. Społeczniczka i aktywistka miejska. Współorganizatorka I Kongresu Ruchów Miejskich, m.in. pomysłodawczyni utworzenia Porozumienia Szkolno-Przedszkolnego przeciw pomysłowi likwidacji publicznych szkół i przedszkoli w Poznaniu w 2011 roku.

Miejsce warsztatów

Obiekt zajmuje powierzchnię 7000m2. Do dyspozycji uczestników przygotowaliśmy pięć sal wraz z przestrzenią parkową do zajęć w plenerze. Warsztaty stwarzają możliwośc kreatywnego rozwoju oraz edukację poprzez taniec.

Profesjonalna kadra pedagogów i instruktorów zapewni zajęcia na najwyższym poziomie.

Dancing fairPlayce Poznań skierowany jest do wiernych uczestników corocznych poznańskich spotkań ze sztuką tańca, a także nowych kandydatów chcących spróbować swoich sił w organizowanych przez nas warsztatach tańca.

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 19.08.2017 (sobota)
do 26.08.2017 (sobota)

Kontakt

Telefon: (61) 828 79 04
Email: kontakt@dancingpoznan.pl