GAGA/PEOPLE

Warsztat tańca

GAGA/PEOPLE (for all powyżej 16 roku.)

Gaga/people są otwarte dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciele prowadzą uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc. Zajęcia Gaga/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze. Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.  ZAJĘCIA TRWAJĄ 60 MINUT . Po zamknięciu drzwi nie możliwości wejścia na zajęcia , prosimy o punktualność

Zajęcia dla osó powyzej 16 roku życia.

 

Terminy

 • 2023-08-19 13:00. Czas trwania: 60 min.
 • 2023-08-20 13:00. Czas trwania: 60 min.
 • 2023-08-21 13:00. Czas trwania: 60 min.
 • 2023-08-22 13:00. Czas trwania: 60 min.
 • 2023-08-23 13:00. Czas trwania: 60 min.
 • 2023-08-24 13:00. Czas trwania: 60 min.
 • 2023-08-25 13:00. Czas trwania: 60 min.
Pozostała ilość wolnych miejsc: 6

Prowadzący

Gosia Mielech

Gosia Mielech

Tancerka, choreografka, nauczycielka Gaga, pedagożka tańca oraz założycielka projektu artystycznego DanceLab. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczynskiej, w Poznaniu (2007) oraz Gaga Teacher’s Training Course w (2018) pod kierownictwem artystycznym Bosmat Nossan i Saar Harari oraz opieką mentorską Ohada Naharina.    W latach 2007 - 2012 była solistką w Polskim Teatrze Tańca. Tańczyła w całym repertuarze zespołu Teatru Tańca, występując w spektaklach takich choreografów i choreografek jak m.in. Ohad Naharin, Yossi Berg, Jacek Przybyłowicz, Yoshifumi Inao, Ewa Wycichowska, Gunhild Bjørnsgaard, Paulina Wycichowska, Thierry Verger i inni.   Obecnie jest związana z DanceLab – projektem artystycznym, który założyła w 2012 roku. Przez lata jego istnienia stworzyła choreografie i wyprodukowała spektakle: FearLess, Sababa, NILREB, Anonymous, I’mperfect, które prezentuje zarówno w Polsce, jak i na świecie W ramach projektu zaprasza także do współpracy gościnnych choreografów – np. Shi Pratt stworzyła dla DanceLab spektakl pt. We Bleed The Same Color.   Jej najnowszy spektakl, FearLess, został zakwalifikowany do Polskiej Sieci Tańca w sezonie 2020/2021. Dotychczas prezentowany był, w: Polsce, Norwegii oraz Indiach.  W 2020 roku otrzymała stypendium twórcze z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na kreację spektaklu teatru tańca. Premiera spektaklu odbędzie się w latem 2021 roku w Krakowskim Centrum Choreograficznym. Jest twórczynią spektaklu MOA, który stworzyła w 2021 roku, dla Olsztyńskiego Teatru Tańca. Gosia Mielech została zaproszona przez zespół Emergence w Londynie, aby stworzyć autorski spektakl, jesienią 2021 roku. 
   Jest laureatką Medalu Młodej Sztuki w kategorii Taniec. Otrzymała nagrodę „Najbardziej abstrakcyjna idea” podczas Festiwalu Licht.blicke. w Norymberdze, gdzie zaprezentowała swoje spektakle. Współpracowała z izraelsko-holenderskim duetem Uri Ivgi & Johan Greben, tańcząc w nowych produkcjach oraz w bieżącym repertuarze Ivgi & Greben. Jako tancerka współpracuje także z reżyserami, m.in: Per - Olaf Sorensen, Agnieszką Glińską, Janem Komasą.   Jest artystycznie zaangażowana w interdyscyplinarne projekty artystyczne – jest wykonawczynią, choreografką, a także sprawuje opiekę artystyczną nad teledyskami oraz sesjami zdjęciowymi (artyści, z którymi współpracowała to Ray Wilson, Apparat oraz dj An on Bast i inni).   Uczy swojego repertuaru realizowanego w ramach DanceLab na licznych festiwalach w Polsce i na świecie.  Jest gościnną nauczycielką, w Scottish Dance Theatre (Dundee), Bangkok City Ballet (Tajlandia), Regionteater Väst (Uddevalla, Szwecja), ilDance (Göteborg, Szwecja), T.H.E Dance Company (Singapur), Lasalle – Collage of the Arts (Singapur), Polskim Teatrze Tańca w Poznaniu, Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, Akademii Sztuk Teatralnych – Wydziale Teatru Tańca w Krakowie, Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu. 
Prowadzi warsztaty z Gaga, tańca współczesnego, M.O.V.E., improwizacji w Nowej Zelandii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Brukseli, Polsce, Szkocji, Francji, Austrii, Tajlandii, Indonezji, Singapurze, Indiach, Izraelu, Francji.   Jest twórczynią GoPiYoga – autorskiej formy ruchu przeznaczonej dla tancerzy i nie tylko.  

Miejsce warsztatów

 • Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
  61-607 Poznań
  ul. Bożydara 10

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 19.08.2023 (sobota)
do 25.08.2023 (piątek)

Kontakt

Telefon:
691729190
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl