Przemysław Agaciak

Pedagog prowadzący warsztaty
Przemysław Agaciak

Przemysław Agaciak

Gdy mówię o tym, co robię na co dzień - bardzo często w odpowiedzi słyszę że należę do grona "szczęśliwców", którzy łączą Pasję z Pracą - przytakuję,bo zgadzam się z tym w 100 % .

Sport ukształtował moją osobowość, charakter - pomógł (pomaga nadal :D) mi uporać się z własnymi słabościami.Dzisiaj jako Trener pomagam innym "w walce" o zdrowie, lepsze samopoczucie. Uczę przekraczać bariery własnych ograniczeń, pomagam zwalczać kompleksy i niechciane kilogramy.

Nieustannie poszerzam i zgłębiam swoją wiedzę w temacie żywienia i suplementacji sportowej, uczestnicząc w wielu szkoleniach oraz konwencjach jak min.*Dietetyka i Suplementacja (I-IV)*Metodyka Treningu (I-II)*Optymalizacja żywienia i suplementacji dla Biegaczy*Trening Funckjonalny*Sporty Siłowe*Sporty Walki (BOKS)*Suplementacja w Sporcie (amatorskim i zawodowym)

Należę do zespołu Trenerów Fitness - Parku Rekreacyjno Sportowego fairPlayce.Jestem również wielkim pasjonatem Sportów Walki, prowadzącym zajęcia z Boksu.

Moi podopieczni określają mnie często mianem "wyciskacza siódmych potów", motywatora ale i też przyjaciela.

Każdy może skontaktować się ze mną przez mój profil facebookowy Przemysław Agaciak lub adres e-mail : przemyslaw.agaciak@gmail.com

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 19.08.2017 (sobota)
do 26.08.2017 (sobota)

Kontakt

Telefon: (61) 828 79 04
Email: kontakt@dancingpoznan.pl