Grzegorz Pańtak

Pedagog prowadzący warsztaty
Grzegorz Pańtak

Grzegorz Pańtak

Tancerz, pedagog, choreograf. Wspólnie z Elżbietą Szlufik-Pańtak współtworzył i prowadzi instytucjonalny teatr - Kielecki Teatr Tańca. Specjalizuje się jako pedagog w stylach tańca jazzowego i partnerowaniu.

Zrealizował spektakle teatralne i telewizyjne. Współtworzył choreografię i był solistą w spektaklu taneczno-muzycznym Siedem Bram Jerozolimy Krzysztofa Pendereckiego. W 2013 wyprodukował w KTT polską prapremierę Święta wiosny Igora Strawińskiego. Współpracuje z Narodową Operą Izraelską, dla której przygotował choreografię Traviaty, Carminę Buranę reż. Michała Znanieckiego (2014, 2015). Realizował Turandota G. Pucciniego dla Opery Wrocławskiej i Traviatę G. Verdiego na Zamku w Szczecinie.

Tańczył gościnnie w Operze Wrocławskiej (Raj Utracony K. Penderecki (2008), (Turandot G.Puccini), Teatrze Maryjskim w Petersburgu (Król Roger).

Wykładowca w Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi i Uniwersytecie Muzycznym Chopina w Warszawie. Prowadzi Kursy Instruktorskie w Kieleckim Teatrze Tańca.

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 19.08.2017 (sobota)
do 26.08.2017 (sobota)

Kontakt

Telefon: (61) 828 79 04
Email: kontakt@dancingpoznan.pl