DANCING fairPlayce POZNAŃ

pod patronatem honorowym Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

"DANCING fairPlayce POZNAŃ to nowa, dynamiczna formuła warsztatowego spotkania w tańcu, otwarta na zmiany i świadoma tradycji. Zapraszam Was na sierpniowe zajęcia z ulubionymi pedagogami, w miejscu, które gwarantuje znakomite warunki i niezwykły klimat."

prof. Ewa Wycichowska
Dyrektor Artystyczny projektu DANCING fairPlayce POZNAŃ

Czytaj więcej

Harmonogram

Zapisy:

Poprzez formularz na www na podstronie "Zapisy".

  • Koszt jednego warsztatu to: 350 zł.
  • Przy wyborze drugiego cena maleje i wynosi:  300 zł.
  • Trzeci warsztat 270 zł i każdy kolejny 270 zł.
  1. Obowiązują zniżki dla uczniów szkół tańca i baletu oraz studentów kierunków "Taniec" (270 zł za każdy warsztat).
  2. Zajęcia rozpoczynają się 23 sierpnia (niedziela) od godz.9.00 i kończą 29 sierpnia (sobota) o godz. 21.30.
  3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, ani nie sprawuje opieki nad osobami niepełnoletnimi. Udział w warsztatach osób niepełnoletnich tylko za pisemną zgodą i odpowiedzialnością opiekunów prawnych dziecka.
Uwaga - jak będą wyglądały zajęcia stacjonarne po kwarantannie:

Zniesienie kwarantanny i obostrzeń nie oznacza, że problem został zażegnany całkowicie – dlatego też wyposażamy wszystkie sale warsztatowe w żele antybakteryjne, oraz środki do dezynfekcji sprzętu. Podczas ćwiczeń warsztatowych będziemy unikać bezpośrednich kontaktów fizycznych, wietrzyć sale przed wizytą każdej grupy oraz prosić uczestników, by ominęli zajęcia, jeśli mają objawy grypowe.
Dlatego też wprowadziliśmy nowe wytyczne dotyczące zajęć stacjonarnych, by zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa dla prowadzących i uczestników:

  • Każda sala warsztatowa będzie regularnie dezynfekowana (wszystkie często dotykane powierzchnie).
  • Między warsztatami, lub w ich trakcie będziemy dokładnie wietrzyć pomieszczenie.
  • Będziemy unikać ćwiczeń związanych z bezpośrednim kontaktem fizycznym między uczestnikami.
  • Uczestników z objawami grypy będziemy prosić o opuszczenie zajęć.
  • Przed zajęciami obowiązkowo wszyscy obecni będą musieli umyć ręcę (wodą i mydłem lub dostarczonym płynem do dezynfekcji).
  • Na zajęciach zachowamy bezpieczne odstępy między uczestnikami.


 

Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)
Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Dance technique


Alfredo Garcia Gonzalez
(intermediate)

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
11:45 - 13:00

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)
Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Dance technique


Alfredo Garcia Gonzalez
(intermediate)

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
11:45 - 13:00

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)
Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Dance technique


Alfredo Garcia Gonzalez
(intermediate)

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
11:45 - 13:00

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)
Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Dance technique


Alfredo Garcia Gonzalez
(intermediate)

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
11:45 - 13:00

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)
Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Dance technique


Alfredo Garcia Gonzalez
(intermediate)

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
11:45 - 13:00

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)
Godziny Hala Sportowa Sala Fitness A Sala Fitness B
09:00 - 10:15

GoPiYoga


Gosia Mielech
(open)
10:15 - 11:30

Dance technique


Alfredo Garcia Gonzalez
(intermediate)

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)
10:30 - 11:30

Gaga


Gosia Mielech
(open)
11:45 - 13:00

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
12:15 - 13:30

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(intermediate)
13:30 - 14:45

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(intermediate)
13:45 - 15:00

Jazz


Jacek Wazelin
(open)
15:30 - 16:45

Dancehall


Abby Aouragh
(intermediate)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska
(intermediate)
17:00 - 18:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(intermediate)
18:45 - 20:00

Salsa


Yesid Chala Puello
(open)
20:15 - 21:30

Bachata


Yesid Chala Puello
(open)

Patronaty

Podmioty patronujące warsztatom "DANCING fairPlayce POZNAŃ".

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 23.08.2020 (niedziela)
do 29.08.2020 (sobota)

Kontakt

Telefon:
502 657 893
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl