DANCING fairPlayce POZNAŃ

pod patronatem honorowym Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

"DANCING fairPlayce POZNAŃ to nowa, dynamiczna formuła warsztatowego spotkania w tańcu, otwarta na zmiany i świadoma tradycji. Zapraszam Was na sierpniowe zajęcia z ulubionymi pedagogami, w miejscu, które gwarantuje znakomite warunki i niezwykły klimat."

prof. Ewa Wycichowska
Dyrektor Artystyczny projektu DANCING fairPlayce POZNAŃ

Czytaj więcej

Harmonogram

Zapisy od 15 maja 2019.

Zapisy:

Poprzez formularz na www na podstronie "Zapisy".
Koszt jednego warsztatu (7 dni) to 320 zł, przy wyborze drugiego cena maleje i wynosi: 270 zł, trzeci warsztat 250 zł i każdy kolejny 230 zł.
W sprawie 100 bezpłatnych miejsc dla mieszkańców Radojewa, Moraska, Umultowa i Naramowic, należy kontaktować się pod adresem e-mail: morasko_osiedle@um.poznan.pl

Dodatkowo w cenie:

W cenie warsztatów przewidzieliśmy dodatkowo liczne atrakcje dla uczestników!! m.in.: zajęcia prozdrowotne np. joga w plenerze, zdrowy kręgosłup, OPEN FIT wejście na bogato wyposażoną strefę cardio i siłownię, wieczory taneczne, spotkania z pasją.

Uwaga:

1. Przy zapisie na kolejne kursy (np. dwa, trzy kursy) specjalne rabaty!
2. Obowiązują zniżki dla uczniów szkół tańca i baletu oraz studentów kierunków "Taniec" (250 zł za każdy warsztat).
3. Zajęcia rozpoczynają się 17 sierpnia (sobota) od godz.13.30 i kończą 24 sierpnia (sobota) o godz. 13.15.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, ani nie sprawuje opieki nad osobami niepełnoletnimi. Udział w warsztatach osób niepełnoletnich tylko za pisemną zgodą i odpowiedzialnością opiekunów prawnych dziecka.

 
 

Godziny Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 5
09:00 - 10:15

Commercial Dance


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Reggaeton


Anita Hofman
(open)

Energy Dance


Maciej "Gleba" Florek
(open)

Jazz Rock


Jean-Claude Marignale
(początkująca)
10:30 - 11:45

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)

Jazz


Jacek Wazelin
(początkująca)

BMC


Iwona Olszowska
(open)

Rock Flow Dance


Anna Achimowicz
12:00 - 13:15

Technika klasyczna z wariacjami


Anna Gruszka - Kopeć
(zaawansowana)

Gyrokinesis


Anna Achimowicz
(open)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska

Fit Senior


Amelia Bobowska
(open)

Lyrical Jazz


Jean-Claude Marignale
(zaawansowana)
13:30 - 14:45

Technika Release


Andrzej Adamczak
(początkująca)

Coaching dla Bardzo Dorosłych


Ewa Wycichowska
(open)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(open)

Art Place - międzypokoleniowo


Paulina Wycichowska
(open)

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
15:00 - 16:15

Taniec współczesny


Alfredo Garcia Gonzalez
(początkująca)

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(zaawansowana)

Rumba Flamenca z wachlarzem


Małgorzata Matuszewska
(open)

Gaga


Gosia Mielech
(open)
16:30 - 17:45

Modern Fusion


Jean-Claude Marignale
(początkująca)

Fandangos


Małgorzata Matuszewska
(zaawansowana)

Dancehall


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Bachata


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Dance Lab


Gosia Mielech
(zaawansowana)
18:00 - 19:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Energy Dance dla dzieci


Maciej "Gleba" Florek

Salsa


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Contact Improvisation


Iwona Olszowska
(zaawansowana)
19:30 - 20:45

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(zaawansowana)

Tango


Iwona Piwońska
Kamil Baczyński
(open)
Godziny Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 5
09:00 - 10:15

Commercial Dance


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Reggaeton


Anita Hofman
(open)

Energy Dance


Maciej "Gleba" Florek
(open)

Jazz Rock


Jean-Claude Marignale
(początkująca)
10:30 - 11:45

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)

Jazz


Jacek Wazelin
(początkująca)

BMC


Iwona Olszowska
(open)

Rock Flow Dance


Anna Achimowicz
12:00 - 13:15

Technika klasyczna z wariacjami


Anna Gruszka - Kopeć
(zaawansowana)

Gyrokinesis


Anna Achimowicz
(open)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska

Fit Senior


Amelia Bobowska
(open)

Lyrical Jazz


Jean-Claude Marignale
(zaawansowana)
13:30 - 14:45

Technika Release


Andrzej Adamczak
(początkująca)

Coaching dla Bardzo Dorosłych


Ewa Wycichowska
(open)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(open)

Art Place - międzypokoleniowo


Paulina Wycichowska
(open)

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
15:00 - 16:15

Taniec współczesny


Alfredo Garcia Gonzalez
(początkująca)

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(zaawansowana)

Rumba Flamenca z wachlarzem


Małgorzata Matuszewska
(open)

Gaga


Gosia Mielech
(open)
16:30 - 17:45

Modern Fusion


Jean-Claude Marignale
(początkująca)

Fandangos


Małgorzata Matuszewska
(zaawansowana)

Dancehall


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Bachata


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Dance Lab


Gosia Mielech
(zaawansowana)
18:00 - 19:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Energy Dance dla dzieci


Maciej "Gleba" Florek

Salsa


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Contact Improvisation


Iwona Olszowska
(zaawansowana)
19:30 - 20:45

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(zaawansowana)

Tango


Iwona Piwońska
Kamil Baczyński
(open)
Godziny Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 5
09:00 - 10:15

Commercial Dance


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Reggaeton


Anita Hofman
(open)

Energy Dance


Maciej "Gleba" Florek
(open)

Jazz Rock


Jean-Claude Marignale
(początkująca)
10:30 - 11:45

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)

Jazz


Jacek Wazelin
(początkująca)

BMC


Iwona Olszowska
(open)

Rock Flow Dance


Anna Achimowicz
12:00 - 13:15

Technika klasyczna z wariacjami


Anna Gruszka - Kopeć
(zaawansowana)

Gyrokinesis


Anna Achimowicz
(open)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska

Fit Senior


Amelia Bobowska
(open)

Lyrical Jazz


Jean-Claude Marignale
(zaawansowana)
13:30 - 14:45

Technika Release


Andrzej Adamczak
(początkująca)

Coaching dla Bardzo Dorosłych


Ewa Wycichowska
(open)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(open)

Art Place - międzypokoleniowo


Paulina Wycichowska
(open)

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
15:00 - 16:15

Taniec współczesny


Alfredo Garcia Gonzalez
(początkująca)

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(zaawansowana)

Rumba Flamenca z wachlarzem


Małgorzata Matuszewska
(open)

Gaga


Gosia Mielech
(open)
16:30 - 17:45

Modern Fusion


Jean-Claude Marignale
(początkująca)

Fandangos


Małgorzata Matuszewska
(zaawansowana)

Dancehall


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Bachata


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Dance Lab


Gosia Mielech
(zaawansowana)
18:00 - 19:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Energy Dance dla dzieci


Maciej "Gleba" Florek

Salsa


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Contact Improvisation


Iwona Olszowska
(zaawansowana)
19:30 - 20:45

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(zaawansowana)

Tango


Iwona Piwońska
Kamil Baczyński
(open)
Godziny Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 5
09:00 - 10:15

Commercial Dance


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Reggaeton


Anita Hofman
(open)

Energy Dance


Maciej "Gleba" Florek
(open)

Jazz Rock


Jean-Claude Marignale
(początkująca)
10:30 - 11:45

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)

Jazz


Jacek Wazelin
(początkująca)

BMC


Iwona Olszowska
(open)

Rock Flow Dance


Anna Achimowicz
12:00 - 13:15

Technika klasyczna z wariacjami


Anna Gruszka - Kopeć
(zaawansowana)

Gyrokinesis


Anna Achimowicz
(open)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska

Fit Senior


Amelia Bobowska
(open)

Lyrical Jazz


Jean-Claude Marignale
(zaawansowana)
13:30 - 14:45

Technika Release


Andrzej Adamczak
(początkująca)

Coaching dla Bardzo Dorosłych


Ewa Wycichowska
(open)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(open)

Art Place - międzypokoleniowo


Paulina Wycichowska
(open)

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
15:00 - 16:15

Taniec współczesny


Alfredo Garcia Gonzalez
(początkująca)

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(zaawansowana)

Rumba Flamenca z wachlarzem


Małgorzata Matuszewska
(open)

Gaga


Gosia Mielech
(open)
16:30 - 17:45

Modern Fusion


Jean-Claude Marignale
(początkująca)

Fandangos


Małgorzata Matuszewska
(zaawansowana)

Dancehall


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Bachata


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Dance Lab


Gosia Mielech
(zaawansowana)
18:00 - 19:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Energy Dance dla dzieci


Maciej "Gleba" Florek

Salsa


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Contact Improvisation


Iwona Olszowska
(zaawansowana)
19:30 - 20:45

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(zaawansowana)

Tango


Iwona Piwońska
Kamil Baczyński
(open)
Godziny Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 5
09:00 - 10:15

Commercial Dance


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Reggaeton


Anita Hofman
(open)

Energy Dance


Maciej "Gleba" Florek
(open)

Jazz Rock


Jean-Claude Marignale
(początkująca)
10:30 - 11:45

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)

Jazz


Jacek Wazelin
(początkująca)

BMC


Iwona Olszowska
(open)

Rock Flow Dance


Anna Achimowicz
12:00 - 13:15

Technika klasyczna z wariacjami


Anna Gruszka - Kopeć
(zaawansowana)

Gyrokinesis


Anna Achimowicz
(open)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska

Fit Senior


Amelia Bobowska
(open)

Lyrical Jazz


Jean-Claude Marignale
(zaawansowana)
13:30 - 14:45

Technika Release


Andrzej Adamczak
(początkująca)

Coaching dla Bardzo Dorosłych


Ewa Wycichowska
(open)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(open)

Art Place - międzypokoleniowo


Paulina Wycichowska
(open)

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
15:00 - 16:15

Taniec współczesny


Alfredo Garcia Gonzalez
(początkująca)

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(zaawansowana)

Rumba Flamenca z wachlarzem


Małgorzata Matuszewska
(open)

Gaga


Gosia Mielech
(open)
16:30 - 17:45

Modern Fusion


Jean-Claude Marignale
(początkująca)

Fandangos


Małgorzata Matuszewska
(zaawansowana)

Dancehall


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Bachata


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Dance Lab


Gosia Mielech
(zaawansowana)
18:00 - 19:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Energy Dance dla dzieci


Maciej "Gleba" Florek

Salsa


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Contact Improvisation


Iwona Olszowska
(zaawansowana)
19:30 - 20:45

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(zaawansowana)

Tango


Iwona Piwońska
Kamil Baczyński
(open)
Godziny Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4 Sala 5
09:00 - 10:15

Commercial Dance


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Reggaeton


Anita Hofman
(open)

Energy Dance


Maciej "Gleba" Florek
(open)

Jazz Rock


Jean-Claude Marignale
(początkująca)
10:30 - 11:45

Barre au Sol


Anna Gruszka - Kopeć
(open)

Jazz


Jacek Wazelin
(początkująca)

BMC


Iwona Olszowska
(open)

Rock Flow Dance


Anna Achimowicz
12:00 - 13:15

Technika klasyczna z wariacjami


Anna Gruszka - Kopeć
(zaawansowana)

Gyrokinesis


Anna Achimowicz
(open)

Techniki Modern


Paulina Wycichowska

Fit Senior


Amelia Bobowska
(open)

Lyrical Jazz


Jean-Claude Marignale
(zaawansowana)
13:30 - 14:45

Technika Release


Andrzej Adamczak
(początkująca)

Coaching dla Bardzo Dorosłych


Ewa Wycichowska
(open)

Musical Dance


Jacek Wazelin
(open)

Art Place - międzypokoleniowo


Paulina Wycichowska
(open)

Afro Cubana


Alfredo Garcia Gonzalez
(open)
15:00 - 16:15

Taniec współczesny


Alfredo Garcia Gonzalez
(początkująca)

Contemporary dance


Andrzej Adamczak
(zaawansowana)

Rumba Flamenca z wachlarzem


Małgorzata Matuszewska
(open)

Gaga


Gosia Mielech
(open)
16:30 - 17:45

Modern Fusion


Jean-Claude Marignale
(początkująca)

Fandangos


Małgorzata Matuszewska
(zaawansowana)

Dancehall


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Bachata


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Dance Lab


Gosia Mielech
(zaawansowana)
18:00 - 19:15

Lyrical HIP-HOP


Abby Aouragh
(zaawansowana)

Energy Dance dla dzieci


Maciej "Gleba" Florek

Salsa


Yesid Samir Puello Chala
(open)

Contact Improvisation


Iwona Olszowska
(zaawansowana)
19:30 - 20:45

Broadway Jazz


Jacek Wazelin
(zaawansowana)

Tango


Iwona Piwońska
Kamil Baczyński
(open)

Patronaty

Podmioty patronujące warsztatom "DANCING fairPlayce POZNAŃ".

Weź udział w warsztatach, zapisz się już teraz

Liczba miejsca ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów

Miejsce warsztatów

Park Rekreacyjno Sportowy FairPlayce
ul. Bożydara 10
61-607 Poznań

Termin warsztatów

od 17.08.2019 (sobota)
do 24.08.2019 (sobota)

Kontakt

Telefon:
502 657 893
Email:
kontakt@dancingpoznan.pl